Pokażemy Ci prostą, smaczną i przyjemną drogę do zdrowia bez wyrzeczeń i ogromnego wysiłku

OD CZEGO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO?

Cześć,

nazywam się Mateusz Gawełczyk i chciałbym opowiedzieć Ci krótką historię o narodzinach CEZIS!

Jak powstało CEZIS? Wszystko zaczęło się od pływania. Pamiętam, że dietą i suplementacją zainteresowałem się, kiedy szukałem sposobów, by osiągać jak najlepsze rezultaty w pływaniu. Tak nieświadomie rozpaliłem w sobie pasję do dietetyki. Problem w tym, że studiowałem wtedy Inżynierię Środowiska i musiałem podjąć męską decyzję. W końcu zrozumiałem, że moje obecne studia nie pasjonują mnie tak bardzo, jak dietetyka!

Decyzja zapadła – w kolejnym roku byłem już studentem Dietetyki o specjalizacji "dietetyka kliniczna" na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Pod koniec studiów poznałem Anię – właśnie wtedy wspólnie postanowiliśmy otworzyć firmę.

Chcieliśmy pomagać ludziom spełniać ich marzenia - zadbać o każdy aspekt ich zdrowia i sylwetki oraz pomagać zawodnikom w osiąganiu upragnionych wyników.

Wiedziałem, że aby wszystko działało jak w zegarku, musimy stworzyć zespół i znaleźć osoby takie jak my – z pasją do zdrowia, dietetyki i pomagania ludziom.

Dlatego podjęliśmy współpracę z innymi specjalistami w określonych dziedzinach, tak aby wspólnie tworzyć kompletną, dobrze prosperującą całość.

Teraz każdego dnia przyczyniamy się do poprawy zdrowia ludzi, widzimy dumę i szczęście malujące się na ich twarzy. A kiedy dzięki naszej pomocy, osiągają wymarzone rezultaty, nasze serca rosną.

Tego zawsze chcieliśmy!

Misja CEZIS


Niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która ma problemy zdrowotne, profesjonalnym zawodnikiem czy sportowcem, to do każdej osoby podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i pasją. Naszą misją jest znalezienie dla Ciebie jak najlepszego i najprostszego rozwiązania, które przyczyni się do szybkiego i trwałego osiągnięcia przez Ciebie wymarzonych rezultatów.

POZNAJ NAS LEPIEJ

Mateusz Gawełczyk - dietetyk sportowy

Moją pasją jest dietetyka sportowa, dlatego pomogę Ci, jeśli jesteś sportowcem (zaawansowanym lub amatorem) lub jesteś po prostu osobą aktywną fizycznie.

Jestem nauczycielem akademickim Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Fizycznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny, a także Katowicki AWF.

Na co dzień pracuję jako dietetyk czołowych polskich pływaków, kolarzy oraz triathlonistów, a także współpracuję z olimpijczykami i medalistami MŚ i ME.

Byłem również dietetykiem w projekcie Mistrzyni Olimpijskiej Otylii JędrzejczakOtylia Swim Tour oraz w akademii kolarskiej Bartosza HuzarskiegoHuzar Bike Academy.

W swojej pracy kieruję się tym, że dobry dietetyk sportowy to taki, który sam jest w stanie postawić się w roli sportowca i doskonale zdaje sobie sprawę z jego realiów. 16 lat doświadczenia w pływaniu pozwala mi zrozumieć zmęczenie i trud, z którymi zawodnik mierzy się każdego dnia.

Anna Falisz - dietetyk kliniczny

Specjalizuję się w pomaganiu osobom, które mają problemy ze zdrowiem i chcą schudnąć.

Ułożę Ci zdrową i pożywną dietę, niezależnie od tego czy jesz wszystko, czy jesteś wegetarianinem lub weganinem.

Już od dziecka wiedziałam, że chcę być „lekarzem od jedzenia”. Teraz jestem już absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Na co dzień zajmuję się podopiecznymi z wieloma trudnymi chorobami, a do tego często ze skrajną otyłością.

Jestem przeciwniczką przestarzałej i zawodnej „dietetyce”, która polega wyłącznie na liczeniu kalorii.

Kieruję się zasadą, że żywność to najlepsze lekarstwo – udowadniają to wyniki moich podopiecznych, którzy wraz ze spadkiem kilogramów odstawiają kolejne lekarstwa.

Marcin Magiera - dietetyk sportowy

Trenujesz sporty siłowe, sztuki walki albo crossfit? A może po prostu chcesz pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej? Służę pomocą!

Ukończyłem Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach poświęconych dietetyce klinicznej i dietetyce sportowej.

Jestem trenerem Crossfitu, a także współwłaścicielem cateringu dietetycznego Fit Food Service, gdzie samodzielnie opracowuję potrawy i ich receptury.

Pracuję zgodnie z zasadą żywienia opartego na dowodach naukowych – nie wróżę z fusów. Dla mnie zawód dietetyka to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Zależy mi na tym, aby moi podopieczni pokochali zdrowy tryb życia i jak najwięcej wynieśli z każdej wizyty.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@cezis.pl

WSPÓŁPRACUJEMY Z

  • logo1 - W2C
  • logo2 - HBA
  • logo3 - Szmyd
  • logo4 - Galen
  • logo5 - Głowa
  • logo6 - Fitfood
  • logo7 - Fizjolympic
  • logo8 - Fanaberie

Kontakt

Mateusz Gawełczyk
531 986 031
m.gawelczyk@cezis.pl

Marcin Magiera
517 654 437
m.magiera@cezis.pl

Anna Falisz
516 451 951
a.falisz@cezis.pl

Zadaj swoje pytanie

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Wybierz to, czego teraz potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą

Plan pod zdrowie

Plany żywieniowe i suplementacyjne

Zrzuć zbędne kilogramy, ujędrnij swoje ciało albo zbuduj mięśnie jak z okładki.


Dowiedz się więcej

Plan pod sport

Plany żywieniowe i suplementacyjne

Wpłyń świadomie na swoje wyniki sportowe i osiągnij wyznaczone cele. Niech spadki formy i „nierówne” sezony przejdą do przeszłości.


Dowiedz się więcej

Konsultacja z dietetykiem

Prowadzona na miejscu i przez Internet

Umów się na konsultację, jeśli Twoja sytuacja wymaga indywidualnego wsparcia.


Dowiedz się więcej

Szkolenia i prelekcje

Dla klubów, szkół i firm

Zorganizuj szkolenie lub prelekcje dla zawodników lub pracowników albo podnieś swoje kwalifikacje jako dietetyk.


Dowiedz się więcej